Що ми знаємо про альгінати? Ще в Давньому Римі люди використовували свинцеву посуд – тоді це вважалося ознакою багатства і розкоші. У Середньовіччі звичайною справою було отруєння свинцем – адже труби міського водопроводу були зроблені з цього металу.

Так що там говорити, в Англії свинець використовували для того, щоб підкреслити смак сидру. І ніхто не здогадувався про те, що метал непомітно, але вірно, руйнує організм людини.

Свинець – причина руйнування клітин мозку, що викликає розумові розлади у новонароджених, а також різні види захворювань у дорослих. Також він викликає важку анемію, ниркову недостатність, хвороби шлунково-кишкового тракту і шкіри.

Альгинати: ситуація сьогодні

На жаль, сьогодні ситуація не краща. Кількість промислових відходів зашкалює: кадмій пригнічує травну систему, алюміній викликає розлади неврологічного характеру. У зв’язку з цим термін альгінат для здоров’я вельми актуальний і сьогодні!

альгинаты
Волшебные альгинаты против тяжелых металлов

Важки метали – “бич” сучасного світу

Важкі метали знаходять у воді та грунті, звідки вони надходять в продукти харчування. Навіть куплений у бабусі на ринку кілограм соковитих помідорів – не гарантія того, що овочі безпечні. Найбільш сильно страждають ділянки біля великих доріг, фабрик, теплових станцій і звичайно ж великих міст.

Кількість автомобілів за останні роки істотно зросла – в той же час, ви, напевно, звернули увагу на зрослу загазованість повітря. Все це осідає важким вантажем в тканинах тіла. Слабкість, апатія, депресивні стани, розлади травлення, головні болі – ось він, стандартний набір хвороб міського жителя.

У лікарів-неонатологів з’явився навіть такий термін – промисловий синдром плода. Через плаценту дитина отримує диоксидин, свинець, кремній, гербіциди, народжуючись вже з букетом захворювань. Гіпоксія, затримки розвитку, розлади нервової системи – на жаль, всі ці захворювання все частіше діагностують у дітей до року. 

Що ж робити при можливому отруєнні важкими металами?

Рішення підказує сама природа. У бурих водоростях є потужний натуральний сорбент – альгінат. Вони, ніби магніт, забирають на себе метали і м’яко виводять їх. Було проведено ряд досліджень серед дітей з токсичної нефропатією. І ось які результати були отримані:

  • 1)     Протягом трьох тижнів у більшості дітей в сечі перестали виявляти сліди крові, а через 6 місяців застосування альгинатов – гематурія пропала повністю у всіх дітей з контрольної групи;
  • 2)      З тканин почали виводитися свинець (на 815%), хром (на 85%), кадмій – ці метали були виявлені в сечі.
  • 3)      Альгінат знижує гіперчутливість лейкоцитів до солей важких металів.

За результатами даних досліджень можна говорити про успішне застосування альгинатов для запобігання і лікування захворювань видільної системи, пов’язаної з отруєнням важкими металами.

Вся продукція, яку можна купити в нашому інтернет-магазині, містить альгінат натрію. А це значить, ваш організм отримає необхідну дозу харчових волокон і корисних елементів, які спрацюють як потужний сорбент. Подбайте про своє здоров’я заздалегідь!

До речи, в імітованної ікри виробництва Foof Developer міститься велика кількість альгинатов, які допомагають вашому організму боротися з важкими металами!

Асортимент червоної ікри у магазині “Нова ікорна традиція”

Залишити відповідь