ІКРА ЩУКИ: ПРИРОДНИЙ АФРОДИЗІАК

ІКРА ЩУКИ: ПРИРОДНИЙ АФРОДИЗІАК

0

А ви знали, що ікра щуки не тільки підвищує тонус і додає сили чоловікам, але ікра щуки ще й підсилює жіночі чари. А ще, якщо купити ікру щуки, то можна підвищити свій імунітет, оскільки в ній велика кількість омега-3 кислот, тому також варто її давати дітям.

Але, як відомо, щук на всіх не напасешся – тому на допомогу прийшли інноваційні технології. Ми пропонуємо Вам придбати імітовану капсульованих ікру з м’яса щуки, збагаченого вітамінами і мінералами.

Відкривши баночку щучої ікри, ви зможете насолодитися тим самим смаком, який так цінують знавці. А ціна? Більш ніж доступна!

Традиційно отримали визнання лише червона і чорна ікра. У той час як від щучої ікри користі і Плезір можна отримати не менше. У стародавні часи і зовсім ікра щуки вважалася винятково придворним стравою. Сьогодні ж її цінник незрівнянно нижче “розпіарених” делікатесів.

Скільки ж коштує царська ікра щуки?

Що ж стосується імітованої ікри Admiralska і Imperia, то ціни на червону, чорну або щучью ікру не мають разючої відмінності. Швидше за все, це справа смаку.

Отже, імітована ікра щуки містить: фосфор, йод, залізо та інші корисні речовини, необхідні нашому організму, щоб він нормально функціонував. Ікру щуки купувати варто тим, хто «не дружить» з власним кров’яним тиском або хоче підвищити рівень гемоглобіну.

Щучья икра
Ікра щуки в давні часи і зовсім ікра щуки вважалася винятково придворним стравою…

Як і всі інші рибні продукти, ікра щуки є природним афродизіаком – вона не тільки підвищує загальний життєвий тонус, але додає сили на «любовному фронті».

В ікрі щуки немає шкідливих жирів і вуглеводів, зате є дуже корисні і рідкісні поліненасичені жирні кислоти Омега-3, які часто прописуються лікарями в складі дорогущих БАДів. Недолік Омега-3 в людському організмі призводить до швидкого старіння і розвитку атеросклерозу, а також збільшує ризик виникнення онкозахворювань.

Якісна ікра щуки в “Новій ікряної традиції”

Пропонована в нашому інтернет-магазині ікра щуки завжди маслянисто-бурштинова, зерниста, велика. Це відмінна закуска і прикраса сімейної вечері. & Nbsp; А змішана з дрібно нарізаними пір’ям зеленого лука і сметанкою щуча ікра перетвориться в традиційне блюдо царського столу, яку подавали тільки в срібному посуді.

Вибирайте кращі продукти в інтернет-магазині іміторованої ікри Нова Ікорна Традиція!

Залишити відповідь