Імітована ікра та інші інноваційні продукти, пропоновані в нашому магазині, вироблені в Україні і розроблені нашими українськими вченими, що мають видатні досягнення у сфері харчових технологій. Однак що це таке, імітована ікра? Чи небезпечний це продукт? Скільки можна його з’їсти? Давайте розбиратися.

З рибної сировини (риба цінних порід – осетер, лососеві риби, а також щука) виготовляється густий рибний бульйон. Далі за допомогою унікальної розробленої виробником машини цей бульйон проходить сферіфікацию (інші назви процесу : капсулювання або структуризація), тобто лососевий або осетровий, щучий або навіть овочевий бульйон з густої рідини перетворюється на круглі капсули від 2 до 8 мм в діаметрі. І ось тепер дуже смачний рибний продукт виглядає точнісінько як ікра, має впізнанний смак і запах, органолептичні ознаки, але при цьому зберігає цінову доступність і можливість виробництва круглий рік, не чекаючи нересту.

Що ж служить оболонкою ікринок? Що саме утримує форму продукту? Желатин? Крохмаль? А ось і ні! Для цих цілей виробник застосовує такий модний і корисний елемент молекулярної кухні як альгінат натрію, а звичною мовою – витяг з бурих і зелених водоростей. Про користь альгінату Вам можливо відомо з області косметології. І багато дівчат вже випробували ефект альгінату, що затягує ранки, очищає і омолоджує шкіру обличчя. Подібні процеси відбуваються і в організмі при вживанні імітованої ікри: організм очищається від важких металів і радіонуклідів, гояться внутрішні рани (виразки), організм омолоджується і отримує таку необхідну для нього клітковину. А звідки ж ще її отримувати? Сьогодні багато продуктів механічно або іншим способом позбавлені від цього корисного природного будівельного матеріалу заради естетики або з інших комерційних причин. І де ж, скажіть, її отримувати? Вживати баночку імітованої ікри в день. Всього 100 грам буде достатній для отримання добової норми клітковини. Та до того ж насолодитеся смаком.

У імітовану ікру додатково додається риб’ячий жир (виробництво Ісландія). Пам’ятаєте його? Той самий, який в садку потрібно було їсти ложкою. Противно… Але корисно! А в цьому продукті користь риб’ячого жиру поставлена на службу організму, а смак при цьому не заважає його вживанню. Виходить і смачно, і потреби в Омега3 (поліненасичені жирні кислоти) і вітаміні Е заповнюються. Перевірте в аптеці ціни і популярність цих вітамінів, а потім вирушайте назад до нас за імітованою ікрою, споживайте Омега3 із задоволенням.

Продукція виробляється в правильних безпечних санітарних умовах без ризику, що в продукт потрапить що-небудь небезпечне або шкідливе. І з цієї точки зору імітована ікра дає фору натуральній. Адже здійснювати контроль вхідної сировини та дезинфекцію на здобичі звичайної ікри не представляється можливим. А тому в хід йде велика кількість солі і навіть іноді антибіотики щоб зробити її скільки-небудь безпечною. Імітована ікра не має таких труднощів і виробляється за європейськими підтвердженими сертифікатами стандартами.

Окрім невеликої кількості солі для надання оригінальних впізнанних смакових властивостей імітованої ікри цей продукт не містить смакових добавок і консервантів. З усіх можливих Е в цьому продукті ви знайдете однойменний вітамін з його антиоксидантними властивостями і корисний альгінат натрію Е401.

Виробник продукції ратує за натуральність продукту і строгий контроль в усіх сировинних закупівлях.

Ось саме цим і являється наш продукт: корисний, смачний і інноваційний, багатий вітамінами, мінералами, клітковиною, риб’ячим жиром, що володіє елітним зовнішнім виглядом ікри і має повну харчову безпеку. Відповідь на питання чи “можна це їсти у великих кількостях?”: Так, можна і навіть потрібно! Відповідь на питання чи “Небезпечний це продукт”: імітована ікра – абсолютно безпечний продукт, більш безпечний у порівнянні з натуральною ікрою.

На сьогодні до замовлення доступні 6 видів ікри в різній фасовці, вагова продукція і продукція в скляних банках.

Если у вас возникли вопросы, наши менеджеры с готовностью проконсультируют вас. Вы можете обратиться в службу клиентской поддержки, воспользовавшись любым удобным каналом связи со страницы КОНТАКТЫ.