Договір публічної оферти купівлі-продажу товарів

Цей Договір публічної оферти купівлі-продажу товарів є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець). При повній згоді з даним Договором, покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару і умов даного договору.

Цей текст є угодою між Фізичною особою-підприємцем Ануфрієвим Володимиром Олексійовичем, що діє на підставі виписки з ЄДР від 16.09.2016 р. (інтернет-магазин «НОВАЯ ИКОРНАЯ ТРАДИЦИЯ»), іменованим надалі “Інтернет – магазин” та/або “сайт”, і будь-якою юридичною або фізичною особою, фізичною особою-підприємцем, користувачем послуг Інтернет-магазину, яка надалі іменується “Покупець” і визначає умови придбання товарів через сайт Інтернет-магазину.

Відповідно до ст. 642 Цивільного кодексу України даний Договір вважається укладеним з моменту прийняття Замовником пропозиції про укладення Договору (акцепт). Безумовним акцептом пропозиції укладення даного Договору вважається оформлення Замовлення із обов’язковим заповненням всіх її розділів.

Договір, укладений Замовником за допомогою акцепту публічної оферти, має юридичну чинність у відповідності зі ст. 642 Цивільного кодексу України і прирівнюється до письмово укладеного договору.

1 ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Цей договір є договором публічної оферти (відповідно до ст. 633, 641 та глави 54 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець). 1.2 У разі прийняття умов цього Договору, тобто публічної оферти Продавця, Відвідувач/Користувач стає Покупцем. 1.3 Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений і згоден з його умовами, а також, в разі, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл на обробку Продавцем своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього строку дії Договору, а також протягом необмеженого терміну після закінчення його дії. Крім цього, укладенням цього Договору, Покупець підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлених Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Обсяг прав Покупця, як суб’єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий. 1.4 Письмовий текст цього Договору може бути роздрукований Замовником самостійно з офіційної веб-сторінки Продавця: https://caps.com.ua/ 1.5 Акцептуючи даний Договір, Замовник підтверджує, що до укладення цього Договору він був повністю та належним чином ознайомлений з усіма його положеннями та прийняв їх із власної волі без будь-якого примусу.

2 ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

Відвідувач сайту – особа, що заходить на Сайт без мети розміщення Замовлення. Користувач – фізична особа, відвідувач Сайту, що приймає умови цього Договору і який бажає розмістити Замовлення на Сайті. Покупець – Користувач, що розмістив Замовлення на Сайті. Продавець – ФОП Ануфрієв Володимир Олексійович. Інтернет-магазин – сайт Продавця, створений для укладення договорів роздрібної купівлі – продажу на підставі ознайомлення Покупця з запропонованим Продавцем описом Товару на фотознімках, за допомогою мережі Інтернет. Сайт – https://caps.com.ua/ Товар – (Капсульовані продукти харчування) представлений в Інтернет-магазині за якими вказується ціна, назва і опис товару. Також товар може супроводжуватися його зображенням. Замовлення – рішення Покупця придбати товар шляхом належного оформлення замовлення Покупця на придбання і доставку за вказаною Покупцем адресою, обраних на Сайті Товарів. Особистий кабінет – персональний розділ Покупця на Сайті Продавця, доступ до якого має Покупець, в якому відображається його персональна інформація та історія розміщених ним Замовлень. Персональні дані – будь-яка інформація, яка прямо чи опосередковано відноситься до певної особи, чи до особи, яка визначається. Товар неналежної якості – це товар, який має недоліки або істотні недоліки, тобто: – втрачено товарний вигляд (пошкоджена етикетка, пошкоджена банка/пакет, кришка, не ідентифікується маркування) ; – порушено виробничу упаковку (сколи, тріщини, відкрита банка, розпакований ящик та ін.)

3 ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Продавець зобов’язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов’язується оплатити та прийняти Товар на умовах даного Договору. 3.2 Даний Договір поширюється на всі види Товарів, представлених на Сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Інтернет-магазину.

4 РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ

4.2 Реєстрація на Сайті не є обов’язковою для оформлення Замовлення. 4.3 Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Користувачем при реєстрації.

5 ТОВАР І ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ КУПІВЛІ ТОВАРУ

5.1 Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії можуть незначно відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару, з огляду на особливості колірної передачі різних пристроїв, за допомогою яких проглядається Сайт. 5.2 У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити зазначений Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, зазначену Покупцем при реєстрації, або іншим способом за вибором Продавця. 5.3 У разі анулювання повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, яким Товар був оплачений. 5.4 Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем. 5.5 Після оформлення Замовлення на Сайті, Покупцеві надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, зазначену Покупцем при реєстрації, або по телефону. Менеджер, який обслуговує дане Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує спосіб і дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для обробки і доставки Замовлення. 5.6 Очікувана дата доставки передачі Замовлення повідомляється Покупцеві менеджером, обслуговуючим Замовлення, по електронній пошті або при контрольному дзвінку Покупцеві.

6. ЦІНА І ПОРЯДОК ОПЛАТИ

6.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем і вказується на сайті Інтернет-магазину. Ціна Замовлення визначається шляхом додавання ціни всіх включених в Замовлення Товарів, яка дорівнює сумі, що підлягає до сплати, що вказується на сайті Інтернет-магазину при оформленні Замовлення в момент його розміщення. 6.2. Під замовленням Товару розуміється формування Замовлення та (або) його оплата в момент отримання Товару в відділенні кур’єрської служби або безготівковими коштами, за умови Акцепту цього Договору. 6.3. Покупець здійснює оплату Товару згідно Замовлення. Покупець самостійно вибирає один з таких способів оплати: – в момент отримання Товару в відділенні кур’єрської служби; – безготівковий розрахунок. 6.4. Оплата товару за безготівковим розрахунком здійснюється: 6.4.1. Шляхом перерахування безготівкових грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця (за умови зазначення номера Замовлення); 6.4.2. Шляхом використання електронних засобів платежу. 6.5. При частковій оплаті Товару Товар вважається сплаченим з дня внесення всієї суми грошових коштів в оплату за весь придбаний Товар. 6.6. Оплата Послуг здійснюється в національній валюті України. 6.7. Всі витрати пов’язані з переведенням грошових коштів, включаючи послуги банківської установи, покладаються на Замовника. 6.8. Замовлення вважається сплаченим з моменту надходження оплати на розрахунковий рахунок Продавця. Факт оплати Замовлення свідчить про згоду Покупця з умовами цього Договору. 6.9. Ціна Товару, що вказана на сайті Інтернет-магазину, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений та оплачений Покупцем Товар зміні не підлягає. 6.10. При здійсненні повернення коштів Продавцем Покупцеві, грошові кошти перераховуються на той рахунок з якого була здійснена оплата Товару. 6.11. До моменту зарахування коштів Покупця на розрахунковий рахунок Продавця Товар не резервується. Продавець не може гарантувати доступність Товару Продавця в кількості, зазначеній в момент оформлення Замовлення, в результаті чого можуть збільшитися строки обробки Замовлення.

7. ПОРЯДОК ДОСТАВКИ ТОВАРУ

7.1. Доставка і повернення Товару здійснюється за рахунок Замовника. 7.2. Спосіб доставки Замовник зазначає за сайті. 7.3. Продавець не несе відповідальності за термін доставки замовлення, тому що вони залежать від дій третіх осіб (перевізника).

7.4. При отриманні товару Покупець має впевнитися в його цілісності та комплектності шляхом огляду вмісту упаковки. У випадку виявлення недоліків/пошкоджень, нестачі – зафіксувати їх в акті, який разом із Покупцем повинна підписати особа, що безпосередньо здійснює доставку. Недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото- або відео зйомки. Протягом 1 (одного) дня з моменту отримання Товару, Покупець зобов’язаний повідомити менеджера (представника Продавця, відповідального за оформлення замовлення на Товар) про виявлені недоліки (пошкодження/неповну комплектацію) та домовитися про заміну Товару. Сторони погодили, що у випадку недотримання обов’язкових вимог вказаної процедури, визнається отримання Покупцем Товару належної якості – без будь яких пошкоджень та недоліків. У разі встановлення згідно цього пункту Договору, що Товар неналежної якості – повернення/заміна Товару здійснюється за рахунок Продавця.

8. ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ ТОВАРУ

8.1. Продавець гарантує якість Товару та його відповідність існуючим державним стандартам, встановленим вимогам та нормам . 8.2. Якість Товару, що постачається згідно Договору, має відповідати вимогам ТУ на Товар, іншим нормативним документам та підтверджується посвідченням якості та безпечності, яке надається за письмовою вимогою Покупця. 8.3. Маркування, в тому числі дата виготовлення Товару та термін його придатності зазначаються на упаковці (тарі) одиниці Товару.

9. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

9.1. Продавець зобов’язаний: -виконувати умови цього Договору; -передати Покупцеві Товар у відповідності з обраним зразком в Інтернет-магазині, оформлением замовленням та належної якості. 9.2. Продавець має право: -в односторонньому порядку розірвати Договір у разі порушення Покупцем умов цього Договору. 9.3. Покупець зобов’язаний: -своєчасно оплатити і отримати Замовлення на умовах цього Договору. 9.4. Покупець має право: -оформити замовлення в Інтернет-магазині; -вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

10. Термін дії цього договору

10.1. Цей договір набирає чинності з дня оформлення замовлення і діє до виконання всіх умов договору.

11. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

11.1. Продавець не несе відповідальності за вибір Покупцем Товару, він лише гарантує відповідність замовлених позицій. 11.2. Продавець не несе відповідальності за: – змінений виробником зовнішній вигляд Товару; – за незначне невідповідність кольорової гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно за різної колірної передачі моніторів персональних комп’ютерів окремих моделей; -за зміст і правдивість інформації, що надається Покупцем при оформленні замовлення; – за затримки та перебої в наданні Послуг (обробки замовлення і доставку товару), які відбуваються з причин, які знаходяться поза сферою його контролю; – за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет; – за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів – IP, MAC-адреси, логін та пароль третім особам. 11.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном перебувало інша особа) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним засадам моральності. 11.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об’єктивно перешкоджають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і відвернути розумними способами. 11.5. Сторони докладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів. У разі не досягнення згоди спір вирішується у судовому порядку згідно з діючим законодавством України.

12. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

12.5. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем/Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.

13. ДОДАТКОВІ УМОВИ

13.1. Інтернет-магазин і надані сервіси можуть бути тимчасово, частково або повністю недоступні унаслідок проведення профілактичних або інших робіт, або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого. 13.2. До відносин між Користувачем/Покупцем і Продавцем застосовуються положення українського законодавства. 13.3.Продавець вважається таким, що виконав свій обов’язок за договором купівлі-продажу, а Покупець набуває право власності на Товар з моменту фактичної передачі Товару, що засвідчується накладною / актом прийому-передачі тощо. 13.4. Недійсність окремого положення цього Договору не впливає на недійсність цього Договору в цілому. 13.5. Цей Договір складений українською мовою. 13.6. Продавець залишає за собою право внести зміни в умови Договору та/або відкликати Договір в будь-який момент на свій розсуд. У разі внесення Продавцем змін в Оферту, такі зміни вступають в силу з моменту розміщення відповідного повідомлення на сайті. 13.7. Покупець погоджується і визнає, що внесення змін до Договору автоматично тягне за собою внесення цих змін і до укладеного і діючого між Покупцем та Продавцем Договору. 13.8. У разі відкликання Оферти Продавцем протягом терміну дії Договору, Договір вважається припиненим з моменту відкликання, якщо інше не обумовлено Продавцем при відкликанні Оферти. 13.9 Договір може бути розірваний зі згодою Сторін в будь-який час або з інших підстав, передбачених цією Офертою та/або чинним законодавством України.

Реквізити Продавця ФОП В.О. Ануфрієв: р/р 26002052228909, ПАТ КБ «ПриватБанк», МФО 305299

Карта для предоплаты (ПриватБанк): 4246 0010 0098 7010

Остались вопросы по договору оферты сайта Новая Икорная Традиция? Напишите нам: