У зв’язку з істотним погіршенням екологічної обстановки в багатьох країнах, вчені всього світу почали проводити дослідження на тему того, як же вивести з організму людини шкідливі речовини.

Експерименти в 10 країнах показали, що є речовини, які найбільш ефективно зв’язують і виводять радіонукліди та важкі метали. Називаються вони альгінати, і містяться в єдиному природному продукті – бурих морських водоростях.

Подібні дослідження вже проводилися в 70-х роках минулого століття. Вчені довели не тільки нешкідливість альгінату натрію, але і необхідність використання його в їжу.

Близько 10 років тому на ринку з’явився продукт, що поєднує чудовий смак, візуальні переваги делікатесу і безпрецедентну корисність. Йдеться про імітованої ікри типу “Admiralska” і “Imperia”, в якій альгінат використовується для формування тієї самої тонкої оболонки, що вбирає в себе бульйон з риб цінних порід (лососеві, осетрові), вітаміни і риб’ячий жир. Потім альгінат зайняв своє почесне місце в ресторанах, які подають молекулярну кухню, а також з’явився споживачеві у вигляді капсульованих соків, олій, соусів, ліків і навіть паштетів.

Альгинат натрия
Альгинат натрия

Вчені підтвердили ефективність альгінату натрію

У 1987 р Американським товариством ядерної фізики була підготовлена ​​доповідь, в якому зазначалося, що альгінат виводить радіоактивний стронцій з ефективністю до 80%. Спеціальними дослідами встановлено, що через добу альгінат кальцію було пов’язано 100% урану і торію, 98% америцію, церію і цезію.

Подібні дані були отримані і українськими вченими. Державний науковий центр лікарських засобів (м.Харків) спільно з Харківським науково-дослідним інститутом медичної радіології в результаті експериментальних і клінічних досліджень встановили нові, раніше не відомі властивості альгінату натрію -лікувально-профілактичну дію на організм в умовах зовнішнього опромінення.

В основі механізму протирадіаційного дії альгінату натрію лежить його специфічний вплив на мембрани клітин крові, слизові оболонки шлунку і кишечника, в результаті чого їх стійкість до пошкоджень факторами зростає. Поглинаються організмом радіонукліди – стронцій і цезій – виводяться під впливом альгінату натрію і кальцію до 100%.

 

Икра "Горбуши" изготовленная по технологии капсулирования
Икра “Горбуши” изготовленная по технологии капсулирования

Альгинати захищають шлунок від винекнення виразки

Альгінова кислота, а також її кальцієва і натрієва сіль – ефективний засіб для зупинки кровотечі. Таким чином, їх успішно використовують для лікування ерозій та виразок. Альгинати знижують підвищену кислотність шлункового соку.

Вони утворюють в шлунку гелеобразную субстанцію, яка обволікає слизову шлунка, захищаючи її від пепсину і кислот. В цьому і полягає відмінність солей альгінату від тих антацидів, які можна купити в аптеці – вони не роблять огортає дії.

Альгинати підвищують іммунітет

Доведено, що альгінат стимулює утворення в організмі захисних клітин – фагоцитів. Саме вони захоплюють і знищують мікроорганізми.

  • Альгинати здатні сорбувати (пов’язувати) і надмірна кількість особливого класу імуноглобулінів (Е), винних у розвитку гострих алергічних реакцій і захворювань. Гіпоалергенний ефект особливо притаманний альгінат кальцію, який завдяки вмісту іонів кальцію зміцнює і мембрану спеціалізованих клітин сховищ біологічно активних речовин (гістаміну, серотоніну, брадикініну, і інших), при викиді яких з клітин негайно розвивається бурхливий алергічне запалення.
  • Альгинати знижують кількість імунних комплексів в крові. Це білок імуноглобулін, пов’язаний з молекулою білка мікробної клітини. Якщо таких утворень в крові занадто багато, вони пошкоджують стінку мікроскопічних капілярів. Це провокує розвиток астми, ревматизму, хронічного гепатиту, аутоімунних захворювань.
  • Альгинати сприяють виробленню антитіл, які роблять шкіру і слизові оболонки більш стійкими до інфекцій.

Уникальные природные сорбенты
Уникальные природные сорбенты применяются при изготовлении имитированной икры

Ці речовини, що видобуваються з водоростей, життєво необхідні тим, хто проживає в країнах з неблагополучною екологією, жителям великих міст, людям, що страждають астмою, алергіями і іншими захворюваннями. Саме альгінати є доступним і ефективним засобом для того, щоб очистити організм і зміцнити здоров’я.

Жінки вже дізналися чудодійний ефект альгінатних масок, саме час додати користі до сніданку, обіду, вечері і навіть святкового застілля. Вживаючи в їжу імітовану ікру “Admiralska” і “Imperia”, Ви не тільки прикрашаєте стіл ікорному стравами, скільки дбаєте про своє здоров’я і здоров’я Ваших близьких і рідних.


Ікра імітована у нашому магазині:

Comments

Залишити відповідь